Zen (klubová cena)

Kód: 405
Novinka
Značka: Energy
378 Kč –23 %
zen
378 Kč –23 % 291 Kč
Skladem pro členy Klubu Energy
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení

Zen je aromaterapeutický sprej do ovzduší. Má schopnost uklidňovat mysl a usnadňovat tok energie. Je vhodný při stavech duševního neklidu, napětí, strachu a úzkosti. Je ideálním nástrojem pro meditaci, rozjímání, navození harmonie těla a ducha.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Zen

Zen je přípravek do ovzduší, obsahující originální kombinaci nejčistších éterických olejů, sestavených speciálními postupy.

Použití Zenu s éterickými oleji

Zen je přípravek ve spreji obsahující kombinaci éterických olejů podle původní receptury pocházející od mnichů z chrámu Tal Varáhi na úpatí nepálské Annapurny. Plní funkci „balzámu na duši“ v dnešní hektické a psychicky náročné době.

Má uklidňující účinky na naši mysl a usnadňuje tok energie. Je vhodný při stavech neklidu, stresu, napětí, strachu nebo úzkosti. Slouží jako ideální nástroj pro meditaci a rozjímání. Navozuje tělesnou i duševní harmonii a pocity klidu a míru. Propojuje člověka se Zdrojem a přispívá k nalezení vnitřní radosti. Energeticky usnadňuje řešení problémů, vštěpuje pozitivní přístup a nadhled.

S čím Zen pomáhá

  • pozitivně ovlivňuje psychiku, přináší zklidnění při stavech napětí, úzkosti a strachu
  • má antistresové účinky a posiluje v člověku optimismus
  • vyrovnává emoční dysbalanci, vede k pocitům vnitřního míru a přijetí
  • zbavuje frustrace, starostí a podporuje sebedůvěru
  • harmonizuje tělo, mysl i duši
  • povzbuzuje tok energie při únavě a vyčerpání
  • navozuje vnímavost a schopnost koncentrace, je vhodný při meditaci
  • propojuje člověka se Zdrojem a přispívá k nalezení vnitřní radosti
  • energeticky usnadňuje řešení problémů (vštěpuje pozitivní přístup a nadhled)

Energetické působení Zenu podle TČM

Zen ovlivňuje především energetické dráhy srdce, perikardu a tří ohnišť.

Účinné ingredience

Éterické silice (levandulová, ylang-ylang, kadidlovníková, bergamotová, pomerančovníková, vetiverová).

Složení

Ethanol 66 %, Isobutan, Lavandula Angustifolia Oil, Cananga Odorata Flower Oil, Boswellia Carterii Gum Oil, Citrus Aurantium Bergamia Peel Oil Expressed, Citrus Aurantium Dulcis Peel Oil Expressed, Vetiveria Zizanoides Root Oil

Použití

1x krátce rozprášit do vzduchu. Před použitím protřepat!

Nebezpečí

Extrémně hořlavý aerosol. Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout. Může vyvolat alergickou kožní reakci. Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření. Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití. Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C. Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení. Uchovávejte mimo dosah dětí. Odstraňte obal jako nebezpečný odpad. Obsahuje Eugenol, Limonene, Farnesol, Coumarine, Citral, Geraniol, Neral, Cineole, Myrcene, Alpha pinene, Linalool.

Minimální trvanlivost

Do data uvedeného na obalu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Regenerace s Energy
Obsah Zen: 50 ml
? Body: 12
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
1x
Nevyplňujte toto pole:
1
H Avatar autora | 14.2.2024
Za mne tentokrát bohužel NE. Vůbec se mi tato vůně nelíbí.Ale každý máme jiný vkus.
5
Avatar autora | 17.1.2024
Spokojenost,příjemná vůně
5
Avatar autora | 16.1.2023
Z počátku mě je ta vůně nepříjemná, ale potom, je to úplná oáza klidu a pohody, co se rozprostírá po celém prostoru ????
KT Avatar autora Klub Energy Tábor (Administrátor) 5.5.2023
Děkujeme za zpětnou vazbu.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Výrobce produktů Energy

Česká společnost Energy zahájila svou činnost v polovině 90. let a jejím prvním produktem se stal dodnes oblíbený Regalen. Postupně vznikla ucelená řada pěti bylinných koncentrátů, které se vyrábějí v Karlových Varech. Jasným favoritem z této pětice je proslulý Gynex. Firma se záhy rozrostla za hranice České Republiky. Dnes se výrobky Energy prodávají nejen v mnoha evropských státech, ale také v řadě zemí po celém světě. Sortiment Energy se od dob Regalenu významně rozšířil a dnes představuje celou paletu doplňků stravy, vitamínů, minerálů, unikátních přírodních zdrojů, zelených potravin, regeneračních bylinných krémů, kosmetiky a také veterinárních produktů Energyvet.

Ve výrobcích se snoubí tisíciletá moudrost čínské medicíny s tradičním českým bylinkářstvím a s moderními poznatky o frekvenční a informační léčbě. Přinášejí energii a vitalitu, regeneraci a harmonii, omlazení a příjemný pocit ze života.

ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., Trojská 39/201, 171 00 Praha 7


Klub Energy Tábor

Klub Energy Tábor je v osobě Radky Sekyrové oficiálním obchodním zastoupením společnosti Energy. A jménem této společnosti poskytuje zákazníkům a obchodním partnerům prodej zboží a technický a informační servis.

Pro všechny příznivce zdravého životního stylu je určeno klubové členství. Máte-li blízko k přírodě, pečujete o vaše zdraví a oblíbili jste si produkty Energy, přečtěte si více informací zde: Klubové členství