Vše o nákupu

Doprava a platba

Vaše objednávky expedujeme zpravidla během 1 až 2 pracovních dnů.

Zboží zasíláme na dobírku obchodním balíkem České pošty a Zásilkovnou. Ceny poštovného jsou následující:

Zásilkovna 59 Kč
Česká Pošta Balíkovna 79 Kč
Česká Pošta balík Na poštu 99 Kč

Česká Pošta balík Do ruky 119 Kč

Při nákupu nad 800 Kč je doprava zdarma. Balné a dobírka jsou zdarma.

Při nákupu Registrace a Obnovy registrace je doprava zdarma.

Balíky vyžadující označení "Křehké" přepravuje pouze Česká Pošta. Zásilkovna doručuje na výdejní místa balíky do váhy maximálně 10 kg.

Klubový eshop

Internetový obchod energy-tabor.cz nabízí produkty společnosti Energy za klubové ceny, a je tedy určen pro členy Klubu Energy, kteří mají platnou registraci a zájemcům o členství v Klubu Energy. Více informací získáte na stránce Klubové členství.

(Vyjímku tvoří produkty výrobce i9 d.o.o. Toto zboží je doplňkovým sortimentem eshopu a k jeho nákupu není potřeba registrace v Klubu Energy.)

Pro členy Klubu Energy

Klubové akce

Kompletní nabídku měsíčních akcí Klubu Energy najdete v kategorii Akce. V podkategorii Akce měsíce jsou umístěny všechny akční produkty kromě veterinárních, které mají svou vlastní podkategorii Akce veterina.

U měsíčních výhodných nabídek jsou akce staženy z eshopu v průběhu posledního pracovního dne v daném měsíci. Důvodem k tomuto kroku je nutnost zadat nákupy akčního zboží do systému Energy nejpozději do konce měsíce.

Věrnostní program Salus

Pro stálé zákazníky je určený věrnostní program Salus. Pokud každý měsíc nakoupíte minimálně za 700 Kč, získáte po 12ti měsících slevu 1.000 Kč. Podmínkou je, aby oněch 12 měsíců po sobě následovalo nepřerušeně. A ten, kdo takto pravidelně nakupuje po dobu 36 měsíců, získává Lázeňský bonus ve výši 30%. Máte-li zájem o podrobnější informace k Salusu, vyžádejte si prosím letáček v kolonce Poznámka u Vaší objednávky.

Bylinné koncentráty k nákupům za 1 Kč

Při nákupu libovolného zboží nad 5.000 Kč máte nárok na jeden z bylinných koncentrátů za 1 Kč. Můžete si vybrat z těchto produktů: Vironal, Regalen, Renol, Gynex a Korolen. Vaši volbu prosím uveďte v Poznámce u Vaší objednávky.

Tato celoroční nabídka je vždy v listopadu a v prosinci pozastavena a nahrazuje ji speciální předvánoční akce.

Veterinární koncentráty k nákupům za 1 Kč

Při nákupu pouze veterinárních produktů nad 3.000 Kč máte nárok na jeden z veterinárních koncentrátů za 1 Kč. Lze si zvolit z těchto produktů: Virovet, Regavet, Renovet, Gynevet nebo Korovet. Váš výběr prosím uveďte v Poznámce u Vaší objednávky.

Nákup s veterinárním koncentrátem za 1 Kč nelze započítat jako součást nákupu libovolného zboží nad 5.000 Kč.

Technická poznámka

Při vyplňování údajů potřebných k doručení objednávky je důležité zapsat do kolonky "Poznámka" Vaše registrační číslo v Klubu Energy. Pokud před odesláním zboží zjistíme, že Vaše registrace vypršela a je zapotřebí ji obnovit, budeme Vás o této skutečnosti informovat e-mailem nebo telefonicky.

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením
tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.