Reference

Ověřování referencí

Hodnocení obchodu i jednotlivá hodnocení u produktů pocházejí od zákazníků eshopu www.energy-tabor.cz. Jedná se tedy o ověřené reference.


Vaše hodnocení Klubu Energy Tábor můžete posdílet také formou hvězdiček a komentáře (nemusí to být sloh, stačí i jednoslovný komentík) na této stránce: Hodnocení obchodu


lenka_pantakova

Vřele všem doporučuji tento internetový obchod Energy Tábor, velmi ráda zde nakupuji hlavně protože do druhého dne od objednání mám zboží doma( v pořádku, řádně zabaleno, nepoškozeno a vždy s dárkem). Komunikace eshopu bezproblémová, vše řeší ihned. Ceny výrobků jsou velmi výhodné, stát se členem a využívát spousty výhod při nakupování. Od doby co jsem se registrovala v tomto eshopu nenakupuji výrobky Energy nikde jinde, protože takový servis Vám nezaručí žádný jiný eshop!! V eshopu jsem již registrovaná 2 roky a nehodlám na tom nic nikdy měnit!!

S pozdravem, Lenka

Lenka Pantáková, Frýdlant nad Ostravici


jirina_trechovaInternetový obchod klubu Energy Tábor rozhodně všem vřele doporučuji. Nakupuji tady pravidelně již několik let a jsem maximálně spokojená. Objednané zboží mám vždy precizně zabalené do druhého dne doma, komunikace s obchodem je perfektní, v případě potřeby i poradí. S takovou vstřícností a ochotou ze strany obchodu se člověk setká opravdu málokdy, za což mají můj velký dík.

S pozdravem

Jiřina Trechová, Břeclav

 


 Z e-mailové korespondence doprovázené fotografiemi:

Vážení z Klubu Energy Tábor, loni jsem bojoval se svoji artrozou a Vaše léky s Vaší pomocí mě postavily obrazně na nohy. Vzpamatoval jsem se tak, že jsem se jako veterán zůčastnil Mistrovství světa na krátké tratě v kajaku K1 v Trakaii v Litvě, kde jsem dostal od ředitele závodu jako nejstarší účastník medaily a batoh. Vloni jste na mě chtěli nějakou fotku a tak jsem si myslel že nic nepokazím když Vám něco pošlu i letos. Obracím se na Vás s prosbou o pomoc s moji artrozou. Dočetl jsem se v letáku, který jste mě poslali, že na moje potíže dle firmy Energy se užívá Renol, Skeletin a koupele Balneol. Myslím si, že Vy víte nejlépe, co bych potřeboval, a proto bych Vás rád poprosil o zaslání toho co by mě pomohlo zase letos pádlovat.

Těším se na Vaší odpověď!

Karel Hladík

karel_hladik_31

Karel Hladík - Litva 1

karel_hladik_2

Karel Hladík - Litva 2

karel_hladik_3

Karel Hladík - Litva 3

 


Velkou radost nám svým emailem s poděkováním a fotografiemi udělala paní Helena Němečková: