Vironal (klubová cena) Objednávka je limitována na max. 3 ks.

 
 

Doplněk stravy.Ovlivňuje především dráhu plic, tlustého a tenkého střeva a sleziny. Lze jej využít preventivně, ale i při akutních virových, mikrobiálních a bakteriálních infekcích dýchacích obtížích, kašli, dušnosti a bolesti v krku.

Dostupnost Momentálně nedostupné
394 Kč
Kód produktu 111
Značka Energy
Kategorie Bylinné koncentráty a jejich kombinace s krémy
 

Doplněk stravy

Výhodný balíček Vironalu s krémem Droserin je zde: Vironal + Droserin

VIRONAL

je bioinformační širokospektrální bylinný regenerační přípravek, vyrobený podle moderních poznatků fytoterapie, psychotroniky, krystaloterapie a biorezonance. Jedná se o vysoce koncentrovaný produkt obsahující bylinné výtažky, éterické oleje a bioinformační složky ve vzájemně vyváženém synergicky působícím komplexu.

Bioinformační přípravky firmy Energy působí na lidský organismus v několika úrovních současně. Zatímco účinné přírodní látky ovlivňují přímo orgány a pochody v těle, informační složky působí prostřednictvím biorezonance na samotnou příčinu onemocnění.

Vironal má díky komplexu výtažků z rostlin a informací silné detoxikační, antioxidační a regenerační účinky. Vironal významně posiluje imunitu a schopnost těla bránit se průniku nežádoucích mikroorganismů. Lze jej využít jako účinnou obrannou bariéru proti širokému spektru patogenů virového i bakteriálního původu šířících se vzduchem a přenosných kapénkovou infekcí nebo potravinami. Je vhodné jej použít jak preventivně při styku s větším počtem lidí, zvláště v obdobích virových epidemií, tak při akutním onemocnění. Vironal posiluje právě ty orgánové systémy, které se s vnějšími patogeny setkávají jako první – dýchací systém, trávicí systém a kůže – protože jedině podpora a ochrana ohroženého terénu je tím jediným správným přístupem v boji proti infekčním chorobám (alopatické léky ničí bohužel spolu s patogenem i buňky napadené tkáně, která se z toho důvodu paradoxně stává náchylnější k další infekci).  

Energetické působení Vironalu podle principů TČM:
Vironal harmonizuje především energetické dráhy plic, tlustého střeva, sleziny a tří zářičů.  

Použití Vironalu

•  podporuje detoxikaci těla, má antioxidační a regenerační účinky;
•  působí preventivně proti přenosu infekcí na veřejných místech;
•  stimuluje činnost plic, pomáhá při dýchacích potížích (dušnost, krácení dechu, …);
•  stimuluje činnost tlustého střeva a sleziny;
•  pomáhá při virových, bakteriálních onemocnění (nemoc z nachlazení, rýma, viróza, chřipka, horečnaté stavy,  
   kašel, záněty průdušek, bolesti v krku, záněty nosohltanu, angína, zánět dutin, zápal plic a žaludečně-střevní potíže);
•  vyvolává pocení, snižuje horečku a je možné jej kombinovat s antibiotiky;
•  hodí se jako doplněk rekonvalescence dětských chorob (spalničky, spála, plané neštovice, zarděnky);
•  snižuje množství recidiv u chronických infekcí urogenitálního systému, dýchacích cest, trávicího traktu a kůže;
•  posiluje imunitní a lymfatický systém;
•  podporuje činnost kostní dřeně;
•  je vhodný při poruchách trávení, pocitech plnosti, nadýmání, žaludečních a dvanácterníkových vředech způsobených bakterií
   Helicobacter pylori, při chronickém zánětu střev, průjmech, Crohnově chorobě, ulcerózní kolitidě a divertikulóze střev;
•  zlepšuje vzhled a elasticitu kůže, je vhodný při suché pokožce, podporuje hojení popálenin a epitelizaci tkáně.  

Použití Vironalu z hlediska psychiky

• smutek, melancholie a sevřenost, emoční otupělost, pocit nesvobody a strach z chybného rozhodnutí, sebepodceňování a neschopnost udržet v životě řád, alibismus, lpění na pořádku, vyžadování pozornosti a nepřirozené autority, mluvení ze spánku, noční můry, případně nespavost, fobie  

K docílení většího léčebného účinku doporučujeme kombinovat Vironal s krémem Droserin z Pentagramu© krémů (aplikace na postižená místa, reflexní zóny, masáž akupunkturních drah).  

Vironal přináší jistotu založenou na pocitu, že jsme schopni ubránit si svůj životní prostor, posiluje vůli a zodpovědnost za svůj vlastní život.  

Pro podrobnější informace doporučujeme brožuru Regenerace v pentagramu, kde jsou mimo jiné detailně popsány základní energetické dráhy a vztahy mezi jednotlivými orgány.  

Bylinné složení Vironalu

Krvavec toten:  Užívá se jako prostředek proti horečkám, při onemocněních plic, při krvácení a průjmech. Má velmi dobré antivirové a 
antibakteriální účinky, působí proti prvokům.  
Lípa srdčitá:  Obsahuje látky podobné vitaminu E, má účinky potopudné, močopudné, spasmolytické a žlučopudné. Užívá se při horečkách a nemocech z nachlazení.  
Mateřídouška obecná:  Působí proti stafylokokům, streptokokům a salmonelám, má silné antiseptické a dezinfekční účinky. Užívá se při pásovém oparu a při onemocněních plic, průdušek a při kašli.  
Lékořice lysá:  Účinné látky obsažené v bylině rozpouštějí hlen a usnadňují odkašlávání. Užívají se při žaludečních vředech, dně a revmatismu. Mají zvláštní protizánětlivé účinky, podobné jako glukokortikoidy.  

Čubet benedikt:  Má antibiotické a protivirové účinky. Obsahuje soli vápníku, hořčíku, draslíku, působí silně dezinfekčně a antisepticky. Potlačuje kvašení a hnilobné procesy ve střevech.
Bukvice lékařská:  Působí protiastmaticky, kancerostaticky a je vynikající při poruchách trávicího ústrojí se zanícenou a překrvenou sliznicí, při poruchách CNS a bakteriálních zánětech.  
Křen selský:  Je silně fytoncidní, působí antibioticky, normalizuje střevní mikroflóru, výborně odhleňuje průdušky.  
Oman pravý:  Má fytoncidní účinky, užívá se při kašli, bronchitidě, při zánětech střev, křečích, nadýmání, při cukrovce a všech potížích se sliznicemi.  

Potočnice lékařská:  Obsahuje jód a celou řadu vitaminů. Užívá se při onemocněních jater, žlučníku, sleziny, při různých virózách a jako metabolikum.  
Chininovník lékařský:  Obsahuje plasmatický jed, který poškozuje původce různých infekčních chorob. Užívá se při malárii a podobných infektech, spojených s horečkou a zimnicí.  
Lichořeřišnice větší:  Obsahuje přírodní antibiotikum, které i v nejmenších koncentracích účinkuje na 46 kmenů bakterií Staphylococcus, dále na Proteus vulgaris, Escherichia coli, na salmonely a další druhy bakterií.  
Divizna velkokvětá:  Tlumí křeče průdušek a průdušinek, působí protizánětlivě a je vynikající při astmatické bronchitidě a při kašli. Ovlivňuje činnost sleziny a brzlíku.  

Sadec konopáč:  Jde o rostlinu vysoce účinnou při léčbě chřipky a viróz, navozuje pocení. Prvním obyvatelům Severní Ameriky pomáhala úspěšně léčit závažné onemocnění podobné chřipce, nazývané ,,zlomeninová horečka“.  
Myrhovník:  Má stimulační účinky, působí protizánětlivě jako expektorans a antiseptikum. Užívá se při bolestech v krku, při vředech v ústní dutině, katarech a při plicních infekcích.  
Afromum melegueta:  Označuje se též jako rajská semena a pochází z čeledi zázvorovitých. Má antivirové a protiplísňové účinky. Pozitivně ovlivňuje CNS, regeneraci buněk a imunitní systém.  
Citrus paradisi – grapefruit:  Semena mají antimikrobiální, antibakteriální, antivirové a protiplísňové účinky. Jejich výtažek se užívá při žaludečních a střevních infektech, při kolitidě a Crohnově nemoci. Extrakt z jader působí úspěšně i v koncentraci 1:1 000 na bakterii Helicobacter pylori, která způsobuje vznik žaludečních vředů.  


Vironal dále obsahuje éterické oleje (např. myrhový, eukalyptový a kafrový) a informace z rostlin, olejů a nerostů (např. jaspisu a antimonitu).  

Regenerační postup a dávkování

Před použitím důkladně protřepejte (asi 21x). Tím dojde k dynamizaci informačních složek a účinnost přípravku se zvýší.

Pro dospělé 2–7 kapek 1–3x denně, pro děti od 12 let 7 kapek za den, děti od 3 let 2 kapky za den. Užívejte půl hodiny před jídlem nebo po něm.

Po třech týdnech užívání je před další kúrou nutná týdenní pauza.

Nepřekračujte doporučené denní dávkování.

Užívejte nejlépe ředěné vodou, případně nakapejte na lžičku a užívejte přímo. Pro podporu detoxikace těla je vhodné zvýšit při regenerační kúře příjem tekutin.   

Preventivně jej lze nakapat do sklenice s vodou a popíjet při hromadných akcích jako prostředek proti přenosu infekce.   

Přesné dávkování konzultujte se svým lékařem nebo terapeutem.   

Při chronických onemocněních doporučujeme užívat minimální dávky, v akutních stadiích doporučujeme dávky zvýšit. V případě přechodného zhoršení stavu je třeba snížit dávkování, dokud zhoršení nepomine, a teprve poté se vrátit k původnímu dávkování. V užívání preparátu není vhodné přestávat, neboť se jedná o zpětný regenerační proces (reverzní reakce), při němž se mohou objevit příznaky dřívějších onemocnění. Tento jev je příznakem pozitivní regenerační reakce, která informuje o tom, že dochází k uzdravování!

U těžších a chronických stavů doporučujeme zpočátku nižší dávkování a předchozí konzultaci s lékařem. V těhotenství neužívejte žádné regenerační přípravky, pouze po dohodě s lékařem.   
Vhodné pro diabetiky.

Upozornění

Výrobek není určen dětem do 3 let.
Ukládejte mimo dosah dětí!
Doplňky stravy nejsou určeny jako náhrada pestré stravy.

Skladování

Výrobek je nutno skladovat v suchu a temnu, uchovávat při teplotě 10-25 °C a chraňte před mrazem.

Obsah Vironal 30 ml
Body (?) 17

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Přidat hodnocení
5
23x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ŠH Avatar autora | 25.3.2020
Naprostý zázrak. nemohla jsem se zbavit vleklého kašle, po dvou dávkách vironalu byl pryč
5
JK Avatar autora | 24.3.2020
Vironal kupuji opakovaně, na jaře a na podzim užíváme s 8mi letým synem na posílení imunity či při počínající viroze.
5
AP Avatar autora | 23.3.2020
Vironal jsem poprvé použila v říjnu loňského roku při infektu průdušek.Já astmatik ,léčená vždy antibiotiky,jsem poprvé vyzkoušela něco jiného-Vironal.A ouha,ono to zabralo.Průdušky se uzdravily,dokonce se mi i lépe dýchalo(astmatici ví, o čem mluvím).Po tříměsíčním používání,samozřejmě vždy s týdenní odlmkou,jsem se velice dobře cítila.Dokonce i nosní polypy,které mě trápí již řadu let,odezněly.Nos je průchodný,po půlroce se mně dokonce vrátil i čich.Teď jej mám doma připravený,kdyby náhodou .
5
Avatar autora | 27.2.2020
maximální spokojenost, slibované účinky téměř okamžité
5
VH Avatar autora | 18.12.2019
Ano, jsem spokojená. Zatím užívám krátce.
5
Avatar autora | 15.11.2019
Nevím, jak dlouho se v Česku Vironal prodává, ale v naší rodině ho používáme už několik desetiletí. Vždycky, když někdo z nás pocítil začínající nachlazení, Vironal většinou pomohl. Tak máme každý svoji lahvičku, aby byla vždycky po ruce.
5
GR Avatar autora | 14.11.2019
Vironal používáme cela family, preventivne 3tydny a tyden pauzu na podzim a v případě viroz vždy, po 5 dnech je po všem.spokojenost nejvyssi
5
OP Avatar autora | 4.11.2019
spokojenos
5
MP Avatar autora | 28.10.2019
Doporučuji
5
IN Avatar autora | 11.10.2019
Doporučuji, maximální spokojenost.
5
Avatar autora | 1.10.2019
Je to zázrak ukrytý v malé lahvičce.
5
NP Avatar autora | 19.7.2019
Používám opakovaně - je to jistota!
5
JK Avatar autora | 8.3.2019
Jsem moc spokojena, doporučuji.
5
MH Avatar autora | 11.12.2018
jsem velice spkojená
5
MZ Avatar autora | 11.12.2018
Jsem spokojená bolelo mě v krku počínající viróza beru kapky po pár dnech jsem byla v pořádku i bez léků super
5
MJ Avatar autora | 11.10.2018
Ideální na podzim, prevence, chřipky, nachlazení
5
AK Avatar autora | 23.9.2018
Jsem spokojena lehci prubeh u chripky
5
PS Avatar autora | 22.6.2018
Děti užívají již dva roky a od té doby nejsme skoro nemocní. Průběh onemocnění bývá lehký. Vřele doporučuji
5
D Avatar autora | 5.3.2018
S produktem jsem spokojena, hlavně děti to ocení.
5
SZ Avatar autora | 26.2.2018
naprostá spokojenost, rychle zabírá...moje rodina už nezná chřipkové období :)
5
N Avatar autora | 2.1.2018
úžasný :-)
5
M Avatar autora | 30.12.2017
Skvělý produkt. Užíváme celá rodina.
5
HD Avatar autora | 20.11.2017
Tak jako se všemi produkty Energy, již mnoho let - maximálně.

Výrobce produktů Energy

Česká společnost Energy zahájila svou činnost v polovině 90. let a jejím prvním produktem se stal dodnes oblíbený Regalen. Postupně vznikla ucelená řada pěti bylinných koncentrátů, které se vyrábějí v Karlových Varech. Jasným favoritem z této pětice je proslulý Gynex. Firma se záhy rozrostla za hranice České Republiky. Dnes se výrobky Energy prodávají nejen v mnoha evropských státech, ale také v řadě zemí po celém světě. Sortiment Energy se od dob Regalenu významně rozšířil a dnes představuje celou paletu doplňků stravy, vitamínů, minerálů, unikátních přírodních zdrojů, zelených potravin, regeneračních bylinných krémů, kosmetiky a také veterinárních produktů Energyvet.

Ve výrobcích se snoubí tisíciletá moudrost čínské medicíny s tradičním českým bylinkářstvím a s moderními poznatky o frekvenční a informační léčbě. Přinášejí energii a vitalitu, regeneraci a harmonii, omlazení a příjemný pocit ze života.

ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., Trojská 39/201, 171 00 Praha 7


Klub Energy Tábor

Klub Energy Tábor je v osobě Radky Sekyrové oficiálním obchodním zastoupením společnosti Energy. A jménem této společnosti poskytuje zákazníkům a obchodním partnerům prodej zboží a technický a informační servis.

Pro všechny příznivce zdravého životního stylu je určeno klubové členství. Máte-li blízko k přírodě, pečujete o vaše zdraví a oblíbili jste si produkty Energy, přečtěte si více informací zde: Klubové členství

 
Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením
tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.