Novinky

Hodnocení služeb internetového obchodu Klubu Energy Tábor

hodnoceni_obchodu_energy_tabor

Obracíme se na Vás s prosbou o hodnocení internetového obchodu Klubu Energy Tábor. Od února 2020 jsme nově zavedli stránku Hodnocení obchodu, na které můžete pomocí počtu hvězdiček a slovním komentářem posdílet Vaše zkušenosti s tímto eshopem.

Samozřejmě je také možné podělit se s ostatními zákazníky o Vaše zkušenosti s nákupem přímo na prodejně Klubu Energy v Táboře.

Děkujeme Vám a na Vaše hodnocení, názory a komentáře se těšíme zde: Hodnocení obchodu

 

Zásilkovna a nové ceny dopravy od 1.2.2020

novinky_zasilkovna_energy_tabor 

 

Rozšířili jsme pro Vás nabídku dopravy. Nově můžete kromě České pošty využívat při Vašich objednávkách též služeb Zásilkovny. Vyjímku budou tvořit pouze balíky označené jako "Křehké". Ty je možné posílat pouze Českou Poštou.

Zásilkovna je velice oblíbená a hojně využívaná služba, kterou jistě znáte. Přepravuje balíky do váhy 10 kg na více než 2.000 výdejních míst po celé České Republice.

Od 1.2.2020 platí na eshopu Klubu Energy Tábor nové ceny dopravy:

  • Zásilkovna - 49 Kč
  • Česká Pošta - 89 Kč
  • Poštovné zdarma od hodnoty objednávky 500 Kč.
  • Balné a dobírka zdarma.

 

V průběhu roku budou mít některé produkty s cenou nižší než 500 Kč také dopravu zdarma. Bude se jednat o časově omezené akce. Momentálně je poštovné grátis u Registrace, Obnovy registrace a veterinárního probiotika Probiovet.

 

Spiron Air - olej do aromalapy či difuzéru

novinka_spiron_air

 

Oblíbenému produktu Spiron se nedávno narodil bratříček. Dostal jméno Spiron Air. Jedná se o aromaterapeutický olej a je určený do difuzérů a aromalamp. Dezinfikuje vzduch a je prospěšný při infekcích dýchacích cest. Uvolňuje a uklidňuje. Odkaz do eshopu je zde: Spiron Air

Zvýšení cen produktů

zvyseni_cen_produktu

 

Od 1.1.2020 zvýšila společnost Energy ceny produktů o cca 10%. Toto zvýšení se netýká následujících výrobků:

Drags Imun
Fytominerál
Peralgin
Revitae
Probiosan Inovum caps
Skeletin
Annona muricata forte
Cistus incanus forte

Tribulus terrestris forte

Dále zůstává původní cena také u zelených potravin, čajů, Cytosanů, Baeuty kosmetiky, zubních past, koupelí Biotermal a Balneol a veterinárních produktů.

Kanadská brusinka

novinka_kanadska_brusinka

 

Mezi dvě žhavé novinky v sortimentu Energy patří kanadská brusinka ve formě bioextraktu a oleje. První nese název Organic Cranberry juice powder a druhá Organic Cranberry oil. Prášková forma je pro umocnění účinků kombinovaná s akácií senegalskou. Olej je 100% a má ideální poměr omega 3-6-9. A zde jsou odkazy na oba produkty k prohlédnutí či zakoupení:

Organic Cranberry juice powder

Organic Cranberry oil

 

Výhodnější nakupování a balík Do balíkovny

 balik_do_balikovny_novinky

 

Snížení limitu pro dopravu zdarma

Od 6.6.2019 jsme pro Vás snížili limit dopravy zdarma. Původní hranice byla 2.000 Kč a od dnešního dne je nově stanovena na 350 Kč. Věříme, že Vás tento krok potěší, a že toto zlepšení servisu uvítáte. Při nákupu do 350 Kč zůstává původní výše poštovného, čili 69 Kč. Vaše objednávky nad 350 Kč mají nyní dopravu zcela zdarma.

Balík Do balíkovny

Další novinkou na eshopu energy-tabor.cz je zavedení služby balík Do balíkovny. Pokud při objednávce zvolíte tento způsob dopravy, máte možnost nechat si poslat zásilku na některé z víc než 200 míst České pošty se zrychleným vydáním.

Na poště označené logem Balíkovna si ve vyvolávacím systému zadáte Zrychlený výdej balíků a potom toto potvrdíte vyzvedávacím kódem. Avízo s kódem Vám přijde formou SMS (případně e-mailem). Výhodou je, že zásilku si nemusíte vyzvednout osobně, není zde nutný doklad totožnosti. Je potřeba pouze uvést jméno adresáta a mít sebou avízo s kódem.

Do Balíkovny lze posílat balíky do hmotnosti 20 kg a maximální rozměry jsou 70 cm x 50 cm x 50 cm. Zásilka je uložena podobu 15ti dnů, ale tuto lhůtu lze na požádání prodloužit online na stránkách České pošty. O blížícím se konci úložní doby jste včas informováni.

Aktualizace původní novinky

Krátce po svém zavedení byla hranice pro poštovné zdarma zvýšena na 390 Kč. A zde se ustálila.

 

Návrat k původnímu modelu objednávání

Téměř měsíc a půl fungovala na energy-tabor.cz nutnost přihlášení se (registrace) do eshopu pro to, aby byly zobrazeny ceny a mohl být uskutečněn nákup zboží.

Zkušenost ukázala, že Vám, zákazníkům, více vyhovoval předchozí otevřený model. Proto se k němu od dnešního dne , tedy 14.3.2019, vracíme zpět.

Pro nákup produktů značky Energy je zapotřebí mít členství v Klubu Energy, ale samotná registrace do eshopu již nutná není a lze rovnou nakupovat. (K nákupu značek i9 a Poznik není tato klubová registrace zapotřebí.)

Na závěr připomínáme prosbu: Vaše registrační číslo z klubové kartičky uvádějte do kolonky Poznámka. Tuto kolonku otevřete kliknutím na zaškrtávací políčko ve třetím kroku objednávky. Děkujeme Vám!

Nový vzhled krémů Artrin a Cytovital

kremy_artrin_cytovital_novy_design

Krémy Artrin 50 ml a Cytovital 50 ml se dočkaly nejen nové grafiky, ale i jejich balení prošlo změnou k lepšímu. Tuby s krémy jsou nyní praktičtější a lépe se s nimi zachází. Samozřejmě brzy přijde řada i na další tři adepty: Droserin, Protektin a Ruticelit.

Přímo na krémy se můžete prokliknout následujícími odkazy Krém Artrin a Krém Cytovital

 

Informované láhve i9 - nadstavbový sortiment

i9_informovane_lahve_sada_9ks

Internetový obchod energy-tabor.cz je určen členům Klubu Energy pro prodej produktů Energy. Přesto jistě uvítáte drobné rozšíření sortimentu. Pro tuto nadstavbu byly vybrány informační produkty společnosti i9 d.o.o. První na řadu přicházejí informované láhve i9. Více se o nich můžete dovědět zde: i9 informované láhve

Slevové kupóny

Při Vašem nákupu informovaných lahví a dalšího sortimentu výrobců i9 d.o.o a Poznik d.o.o. můžete uplatnit některý z níže uvedených slevových kupónů, V objednávce vložte patřičný kód do políčka "Slevový kupón" a klikněte na "Přidat". Sleva se ihned automaticky uplatní.

Kupón 1 - sleva 10% při nákupu nad 1.200 Kč - kód pro vložení: sleva10

Kupón 2 - sleva 12% při nákupu nad 1.500 Kč - kód pro vložení: sleva12

Kupón 3 - sleva 15% při nákupu nad 2.000 Kč - kód pro vložení: sleva15

V jedné objednávce mohou být jak produkty i9 d.o.o. a Poznik d.o.o., tak i výrobky Energy. Použití výše uvedených slevových kupónů se ovšem promítne snížením ceny pouze u produktů řady i9 a Poznik.

Při smíšené objednávce je dále dobré si uvědomit, že použití kupónů se bude řídit výší nákupu produktů i9 d.o.o. a Poznik d.o.o. a nikoliv hodnotou celé objednávky. 


Poznámka: Je samozřejmé, že nadstavbový sortiment stojí vedle klubových nákupů. Nevztahuje se k Salusu, nezapočítává se do celkové částky při akcích Energy jako je odměna za 1 Kč při nákupu nad... apod.

 

Probiosan Inovum caps v novém designu

probiosan_inovumPoměrně nedávno se omlazení svého zevnějšku dočkal Probiosan Inovum caps. Prospěšnost péče o mikroflóru tlustého střeva je Vám jistě dobře známá. Trávení, čistota organismu, imunita, ale i dobrá nálada a celková hladina energie zde mohou být příznivě ovlivněny. Přímo na produkt můžete přejít tímto odkazem: Probiosan Inovum

 

Stránka 1 z 2 - 19 položek celkem

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením
tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.