Three kings (klubová cena)

Kód: 402
378 Kč –23 %
three kings
378 Kč –23 % 291 Kč
Skladem pro členy Klubu Energy
Můžeme doručit do:
23.5.2024
Možnosti doručení

Aromaterapeutický sprej Three kings Energy. Vzácné esence obohacené o částice zlata, prevence infekční nákazy, imunita, uvolnění dutin a snadné dýchání, harmonizace psychiky.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Three kings

Three kings je sprej s éterickými oleji. Tři králové podle proroctví přinesli novému králi dary nejcennější: zlato, kadidlo a myrhu. Produkt obsahuje jedinečnou kombinaci esencí vzácného kadidla, myrhy, hřebíčku, skořice, eukalyptu, rozmarýnu a citronu – to vše obohacené o částice pravého zlata.

Three kings Energy působí na imunitní systém, má antibakteriální a antivirotické účinky, usnadňuje dýchání a napomáhá uvolnění dutin. Dokáže přinést slavnostní atmosféru, podporuje energii, celkově zklidňuje a povznáší na těle i na duši.

Účinné ingredience

Éterické silice (kadidlovníková, myrhová, hřebíčková, skořicová, eukalyptová, rozmarýnová, citronová), koloidní zlato.

Složení

Ethanol 66%, Isobutan, Eugenia Caryophyllus Leaf Oil, Citrus Limon Peel Oil, Cinnamomum Zeylanicum Bark Oil, Eucalyptus Globulus Leaf Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Oil, Boswellia Carterii Gum Oil, Commiphora Myrrha Oil, Colloidal Gold.

Použití

1x krátce rozprášit do vzduchu. Před použitím protřepat!

Nebezpečí

Extrémně hořlavý aerosol.
Nádoba je pod tlakem: při zahřívání se může roztrhnout.
Může vyvolat alergickou kožní reakci.
Chraňte před teplem, horkými povrchy, jiskrami, otevřeným ohněm a jinými zdroji zapálení. Zákaz kouření.
Nepropichujte nebo nespalujte ani po použití.
Chraňte před slunečním zářením. Nevystavujte teplotě přesahující 50 °C
Nestříkejte do otevřeného ohně nebo jiných zdrojů zapálení.
Uchovávejte mimo dosah dětí.
Odstraňte obal jako nebezpečný odpad.
Obsahuje Eugenol; Limonene; Cinnamaldehyde; Beta Caryophyllen; Citral; Cineole; Alpha pinene; Linalool.

Minimální trvanlivost

Do data uvedeného na obalu.

Doplňkové parametry

Kategorie: Audiron, Spiron, Three kings a Tick-a-tack
Objem Three kings: 50 ml
? Body: 12
5
3x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
Avatar autora | 12.2.2023
Skvelý produkt, do této vune jsem se uplne zamilovala. Navozuje sváteční pocit, klid, uvolneni. Objednávala jsem ji již nekolikrat a stále jsem se jí nenabažila. Proste užasný produkt jako všechno z ENERGY ????????
KT Avatar autora Klub Energy Tábor (Administrátor) 5.5.2023
Děkujeme Vám mockrát za krásné hodnocení. Vážíme si, že se k nám vracíte. :-)
5
TV Avatar autora | 20.12.2021
Miluji tuto vůni. Ano, hodí se na období zimní a Vánoce. Na mne působí teple a uklidňuje. Jsem ráda, že jsem výrobek domů koupila. Používáme hlavně v ložnici, je to příjemné.
5
M Avatar autora | 17.11.2021
Krásná vůně jako všechny z této řady. Objednáno opakovaně, vhodná na blížící se vánoční čas.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Výrobce produktů Energy

Česká společnost Energy zahájila svou činnost v polovině 90. let a jejím prvním produktem se stal dodnes oblíbený Regalen. Postupně vznikla ucelená řada pěti bylinných koncentrátů, které se vyrábějí v Karlových Varech. Jasným favoritem z této pětice je proslulý Gynex. Firma se záhy rozrostla za hranice České Republiky. Dnes se výrobky Energy prodávají nejen v mnoha evropských státech, ale také v řadě zemí po celém světě. Sortiment Energy se od dob Regalenu významně rozšířil a dnes představuje celou paletu doplňků stravy, vitamínů, minerálů, unikátních přírodních zdrojů, zelených potravin, regeneračních bylinných krémů, kosmetiky a také veterinárních produktů Energyvet.

Ve výrobcích se snoubí tisíciletá moudrost čínské medicíny s tradičním českým bylinkářstvím a s moderními poznatky o frekvenční a informační léčbě. Přinášejí energii a vitalitu, regeneraci a harmonii, omlazení a příjemný pocit ze života.

ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., Trojská 39/201, 171 00 Praha 7


Klub Energy Tábor

Klub Energy Tábor je v osobě Radky Sekyrové oficiálním obchodním zastoupením společnosti Energy. A jménem této společnosti poskytuje zákazníkům a obchodním partnerům prodej zboží a technický a informační servis.

Pro všechny příznivce zdravého životního stylu je určeno klubové členství. Máte-li blízko k přírodě, pečujete o vaše zdraví a oblíbili jste si produkty Energy, přečtěte si více informací zde: Klubové členství