Termoobal na láhev i9 Tento produkt nespadá do sortimentu Klubu Energy.

Kód: 90013
499 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Neoprénový termoobal pro udržení teploty nápoje v láhvi i9.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Termoobal na láhev i9

Neoprénový multifunkční termoobal pro udržení teploty nápoje v láhvi i9. Slouží zároveň jako taška na láhev, kterou můžete nést v ruce nebo přes rameno. Navíc zvyšuje ochranu i9 láhve.

Doplňkové parametry

Kategorie: i9 informované láhve
Hmotnost: 0,1 kg
Rozměry: 7 x 9 x 38 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

i9 d.o.o. a Poznik d.o.o.

Slovinská společnost i9 d.o.o. vyrábí informované láhve i9 a další produkty postavené na přenosu a úpravě informací. Sídlí na adrese Limbuška cesta 78B, 2000 Maribor, Slovenija

TP informační štítek, který je srdcem informovaných lahví i9, je dílem firmy Poznik d.o.o. ze slovinského města Celje. Zkratka TP znamená Technologies Poznik. Název této technologie nese jméno svého tvůrce Viliho Poznika.

Vili Poznik

Vili Poznik se narodil v roce 1933 ve Slovinsku. Jeho hlavním cílem je pomáhat lidem a zlepšovat kvalitu života, zdraví a pohodu. Během tvorby svých mnoha vynálezů spolupracoval s nemocnicemi, klinikami, univerzitami a vědci z různých oborů doma i v zahraničí. Ve své práci se zaměřuje na oblasti fyzikální medicíny a informačních technologií, které jsou založeny na kvantové fyzice. Někteří nazývají tuto mimořádně slibnou technologii technologii třetího tisíciletí.

Prostřednictvím své práce pan Poznik vytvořil 69 patentů, prototypů a různých značek. Jeho práce je všeobecně uznávaná v celém mezinárodním společenství profesionálních inovací, což vedlo k získání 93 oficiálních certifikátů, ocenění a medailí.