Výhodnější nakupování a balík Do balíkovny

 balik_do_balikovny_novinky

 

Snížení limitu pro dopravu zdarma

Od 6.6.2019 jsme pro Vás snížili limit dopravy zdarma. Původní hranice byla 2.000 Kč a od dnešního dne je nově stanovena na 350 Kč. Věříme, že Vás tento krok potěší, a že toto zlepšení servisu uvítáte. Při nákupu do 350 Kč zůstává původní výše poštovného, čili 69 Kč. Vaše objednávky nad 350 Kč mají nyní dopravu zcela zdarma.

Balík Do balíkovny

Další novinkou na eshopu energy-tabor.cz je zavedení služby balík Do balíkovny. Pokud při objednávce zvolíte tento způsob dopravy, máte možnost nechat si poslat zásilku na některé z víc než 200 míst České pošty se zrychleným vydáním.

Na poště označené logem Balíkovna si ve vyvolávacím systému zadáte Zrychlený výdej balíků a potom toto potvrdíte vyzvedávacím kódem. Avízo s kódem Vám přijde formou SMS (případně e-mailem). Výhodou je, že zásilku si nemusíte vyzvednout osobně, není zde nutný doklad totožnosti. Je potřeba pouze uvést jméno adresáta a mít sebou avízo s kódem.

Do Balíkovny lze posílat balíky do hmotnosti 20 kg a maximální rozměry jsou 70 cm x 50 cm x 50 cm. Zásilka je uložena podobu 15ti dnů, ale tuto lhůtu lze na požádání prodloužit online na stránkách České pošty. O blížícím se konci úložní doby jste včas informováni.

Aktualizace původní novinky

Krátce po svém zavedení byla hranice pro poštovné zdarma zvýšena na 390 Kč. A zde se ustálila.