Informované láhve i9 - nadstavbový sortiment

i9_informovane_lahve_sada_9ks

Internetový obchod energy-tabor.cz je určen členům Klubu Energy pro prodej produktů Energy. Přesto jistě uvítáte drobné rozšíření sortimentu. Pro tuto nadstavbu byly vybrány informační produkty společnosti i9 d.o.o. První na řadu přicházejí informované láhve i9. Více se o nich můžete dovědět zde: i9 informované láhve

Slevové kupóny

Při Vašem nákupu informovaných lahví a dalšího sortimentu výrobců i9 d.o.o a Poznik d.o.o. můžete uplatnit některý z níže uvedených slevových kupónů, V objednávce vložte patřičný kód do políčka "Slevový kupón" a klikněte na "Přidat". Sleva se ihned automaticky uplatní.

Kupón 1 - sleva 10% při nákupu nad 1.200 Kč - kód pro vložení: sleva10

Kupón 2 - sleva 12% při nákupu nad 1.500 Kč - kód pro vložení: sleva12

Kupón 3 - sleva 15% při nákupu nad 2.000 Kč - kód pro vložení: sleva15

V jedné objednávce mohou být jak produkty i9 d.o.o. a Poznik d.o.o., tak i výrobky Energy. Použití výše uvedených slevových kupónů se ovšem promítne snížením ceny pouze u produktů řady i9 a Poznik.

Při smíšené objednávce je dále dobré si uvědomit, že použití kupónů se bude řídit výší nákupu produktů i9 d.o.o. a Poznik d.o.o. a nikoliv hodnotou celé objednávky. 


Poznámka: Je samozřejmé, že nadstavbový sortiment stojí vedle klubových nákupů. Nevztahuje se k Salusu, nezapočítává se do celkové částky při akcích Energy jako je odměna za 1 Kč při nákupu nad... apod.