i9 kartáč Tento produkt nespadá do sortimentu Klubu Energy. K nákupu není nutná klubová registrace. Rozšiřuje nabídku eshopu o informační výrobky firmy i9.

Kód: 90012
299 Kč
Momentálně nedostupné
Možnosti doručení

Kartáč navržený specielně pro účely mytí informovaných lahví i9.

Detailní informace

Detailní popis produktu

i9 kartáč

Speciální kartáč navržený přesně pro účely mytí láhví i9. Je vyráběn na zakázku v České republice, s použitím přírodního materiálu (bukové dřevo). S kartáčem se dostanete do všech míst láhve včetně záhybů u dna a pod hrdlem. Vaše i9 láhev bude stále perfektně čistá. Kartáč můžete použít též na čištění uzávěru.

Doplňkové parametry

Kategorie: i9 informované láhve
Hmotnost: 0,1 kg
Rozměry: 7 x 9 x 38 cm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

i9 d.o.o. a Poznik d.o.o.

Slovinská společnost i9 d.o.o. vyrábí informované láhve i9 a další produkty postavené na přenosu a úpravě informací. Sídlí na adrese Limbuška cesta 78B, 2000 Maribor, Slovenija

TP informační štítek, který je srdcem informovaných lahví i9, je dílem firmy Poznik d.o.o. ze slovinského města Celje. Zkratka TP znamená Technologies Poznik. Název této technologie nese jméno svého tvůrce Viliho Poznika.

Vili Poznik

Vili Poznik se narodil v roce 1933 ve Slovinsku. Jeho hlavním cílem je pomáhat lidem a zlepšovat kvalitu života, zdraví a pohodu. Během tvorby svých mnoha vynálezů spolupracoval s nemocnicemi, klinikami, univerzitami a vědci z různých oborů doma i v zahraničí. Ve své práci se zaměřuje na oblasti fyzikální medicíny a informačních technologií, které jsou založeny na kvantové fyzice. Někteří nazývají tuto mimořádně slibnou technologii technologii třetího tisíciletí.

Prostřednictvím své práce pan Poznik vytvořil 69 patentů, prototypů a různých značek. Jeho práce je všeobecně uznávaná v celém mezinárodním společenství profesionálních inovací, což vedlo k získání 93 oficiálních certifikátů, ocenění a medailí.