Zákaznická podpora:607 143 908eshop-energy@seznam.cz

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 2127 hodnocení
5
2117x
4
5x
3
1x
2
1x
1
3x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole:

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

AP Avatar autora Alena Piliarová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.9.2020
Mohu jen doporučit, objednávám pravidelně už pro celou rodinu. Vždy rychlé dodání a navíc dáreček s citátem. ????
E Avatar autora Edith Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 30.9.2020
Ano velice
KK Avatar autora Klaudia Kubíčková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 29.9.2020
Velmi spokojen
LM Avatar autora Leoš Mokrejš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 28.9.2020
Také velice spokojen
HV Avatar autora Helena Vojtková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 27.9.2020
Moc jsem spokojená :-)
I Avatar autora Ivana Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.9.2020
Jsem spokojena moc
J Avatar autora Jarmila Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.9.2020
velice
KL Avatar autora Květoslav Luňák Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 24.9.2020
Velice,používám ho na celé tělo a pomáhá,hlavně na pokožku.
EF Avatar autora Eva Fortinová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.9.2020
Super.
Avatar autora M.Valentovå Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 23.9.2020
Velmi.
O Avatar autora Olina Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 22.9.2020
Jsem velice spokojena.
MN Avatar autora Miluše nėmcova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.9.2020
Ano velmi
B Avatar autora Blanka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 21.9.2020
Velká spokojenost s obchodem i produkty
AP Avatar autora Alena Prokešová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.9.2020
Velká spokojenost s obchodem, produkty,no něco úžasného.
J Avatar autora jitka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 17.9.2020
velká spokojenost
V Avatar autora Veronika Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 11.9.2020
S výrobky jsem moc spokojena. Budu nakupovat i nadále.
M Avatar autora Marcela Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.9.2020
S obchodem jsem velmi spokojená, nakupuji zde za klubové ceny. Produkty energy mě i mému pejskovi pomáhají řešit různé zdravotní potíže. Vždy máme k objednávce přiložen ještě i nějaký dárek, což je velmi milé.
M Avatar autora Marcela Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 8.9.2020
Velmi spokojená. Rychlé dodání.
E Avatar autora Eliška Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.9.2020
Nakupuji zde už delší dobu a můžu jen doporučit. Spokojenost.
V Avatar autora Vladka Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. | 7.9.2020
Perfektni komunikace, rychle vyrizeni objednavky. Urcite si priste opet objednam pres tento eshop.

Ovládací prvky výpisu

2127 položek celkem