Zákaznická podpora:607 143 908eshop-energy@seznam.cz

Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 2145 hodnocení
5
2134x
4
5x
3
1x
2
2x
1
3x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

KK Avatar autora Kateřina Kaňoková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.1.2023
Rychlost vyřízení a dodání, milé překvapení,s krémy jsem naprosto spokojená splňují mé očekávání. Doporučuji..
PS Avatar autora Petra Sedlačková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 17.1.2023
Kvalita a rychlost ????
JH Avatar autora Jana Hyblerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.1.2023
Kvalitní výrobek a rychlost dodání. Navíc milý dárek????
EV Avatar autora Eva Vejšická Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.1.2023
Obchod doporučuji.
MK Avatar autora Monika Kobzová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.1.2023
S obchodem jsem spokojená, doplňky jsou kvalitní.
PM Avatar autora Petra Matěchová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.1.2023
Jako vždy, vše bez problémů, ochota, rychlost, milá maličkost pro potěšení. Děkuji
JS Avatar autora Jana Sokolová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.1.2023
Mimořádná vstřícnost a rychlost vyřízení. A navíc milý dárek.
ŠF Avatar autora Šárka Fléglová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.1.2023
Super
PE Avatar autora Petra Eliášová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.1.2023
Avatar autora Zuzana Šmídmajerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 16.1.2023
ŠS Avatar autora Šárka Stejskalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.1.2023
MS Avatar autora Michaela Suchá Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.1.2023
Naprosto skvělé.
MR Avatar autora Martina Richtrová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 11.1.2023
Velká spokojenost.
SK Avatar autora Soňa Kalodová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.1.2023
JK Avatar autora Jarmila Klenhardová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 9.1.2023
Jsem velmi spokojená s děvčaty. Úžasná spolupráce +profesionální přístup. Před Vánocemi jsme měly menší zádrhel s objednávkou-během pár hodin byl balíček doma-neskutečné v tuto dobu. Za mne velké poděkování za skvělou práci.
PK Avatar autora Petra Kostlanova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.1.2023
Vše ok..
AS Avatar autora Alena Soukupová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.1.2023
LM Avatar autora Lenka Máčalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.1.2023
Naprosto luxusní ????????????
BT Avatar autora Božena Tlačilová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 8.1.2023
Skvělé
VP Avatar autora Václav Pavliš Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 7.1.2023

Ovládací prvky výpisu

2145 položek celkem