Grafikon

Kód: 694
30 Kč
Skladem pro členy Klubu Energy
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení

Grafikon je určen pro výběr optimálního veterinárního produktu.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Grafikon

Praktická pomůcka pro optimální výběr hlavního veterinárního preparátu. Jednoduchý návod na použití na zadní straně grafikonu. Minimalizace chyb při určení správné regenerace zvířat.

Návod k použití

1. Najděte v seznamu příznaků na zadní straně grafikonu ten, který vás zajímá.

2. Název tkáně anebo orgánu, ve kterém je příznak uveden, umístěte na přední straně grafikonu otáčením kruhu do levého pole (+) v případě, že příznak je umístěn v přebytku anebo do pravého pole (-), když jste příznak nalezli v nedostatku energie elementu.

3. Ve spodním poli uprostřed odečtete nejvhodnější hlavní preparát pro regeneraci. V poli nad ním zjistíte, která funkce těla byla postižena a úplně nahoře pak element, který je postižen a pod který regenerační preparát náleží.

4. Pro řešení emočních problémů je určeno pouze menší pole a je to vždy přebytek energie.

Upozornění

Tato pomůcka neslouží k jediné diagnostice zdravotního stavu a je nutné výsledky konzultovat s veterinárním lékařem.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Výrobce produktů Energy

Česká společnost Energy zahájila svou činnost v polovině 90. let a jejím prvním produktem se stal dodnes oblíbený Regalen. Postupně vznikla ucelená řada pěti bylinných koncentrátů, které se vyrábějí v Karlových Varech. Jasným favoritem z této pětice je proslulý Gynex. Firma se záhy rozrostla za hranice České Republiky. Dnes se výrobky Energy prodávají nejen v mnoha evropských státech, ale také v řadě zemí po celém světě. Sortiment Energy se od dob Regalenu významně rozšířil a dnes představuje celou paletu doplňků stravy, vitamínů, minerálů, unikátních přírodních zdrojů, zelených potravin, regeneračních bylinných krémů, kosmetiky a také veterinárních produktů Energyvet.

Ve výrobcích se snoubí tisíciletá moudrost čínské medicíny s tradičním českým bylinkářstvím a s moderními poznatky o frekvenční a informační léčbě. Přinášejí energii a vitalitu, regeneraci a harmonii, omlazení a příjemný pocit ze života.

ENERGY CZECH REPUBLIC a.s., Trojská 39/201, 171 00 Praha 7


Klub Energy Tábor

Klub Energy Tábor je v osobě Radky Sekyrové oficiálním obchodním zastoupením společnosti Energy. A jménem této společnosti poskytuje zákazníkům a obchodním partnerům prodej zboží a technický a informační servis.

Pro všechny příznivce zdravého životního stylu je určeno klubové členství. Máte-li blízko k přírodě, pečujete o vaše zdraví a oblíbili jste si produkty Energy, přečtěte si více informací zde: Klubové členství