3D energetický štítek - mobilní telefon - junior Tento produkt nespadá do sortimentu Klubu Energy.

Kód: 90051
999 Kč
Skladem
Můžeme doručit do:
26.7.2024
Možnosti doručení

Chrání před negativními účinky záření z mobilního telefonu. Harmonizuje molekulární strukturu vody v těle, která byla poničena elektromagnetickým vyzařováním.

Detailní informace

Detailní popis produktu

3D energetický štítek - mobilní telefon - junior

Děti a mobily

Dnes je již zcela běžné, že i děti na prvním stupni základní školy používají mobilní telefony. Mohou se snadno spojit s rodiči, kteří jsou ve všední dny v zaměstnání. Také již hrají hry a o víkendech nebo o prázdninách komunikují s kamarády a spolužáky. 3D energetický štítek junior má design odpovídající této věkové kategorii. Pomáhá vašim dětem vyrovnávat a minimalizovat negativní účinky záření mobilu na jejich vyvíjející se organismus.

Proč je důležité napravovat škody způsobené mobilním telefonem

Lidské tělo se skládá převážně z vody. Elektromagnetické záření mobilního telefonu působí na tuto vodu destruktivně. Mění tvar jejích molekul a má i neblahý dopad na její distribuci. Taková voda již neumožňuje správnou funkci buněk. Tělo se to samozřejmě snaží napravit a k tomu spotřebuje nemalé množství energie, která pak chybí k sebeléčení a vitalitě. 

Informace o 3D energetickém štítku

Energetický 3D štítek je samolepicí kódovaná nálepka, která se umístí na zadní část telefonu. Obsahuje rozsáhlý soubor informací, nahraný pomocí unikátní TP technologie a podporuje korekci molekulární struktury vody v těle “rozbité” zářením.

Ocenění

V roce 2001 získal 3D energetický štítek pro mobilní telefon zlatou medaili na veletrhu IMPEX v Pittsburghu v Pensylvánii. Toto ocenění bylo na největší americké přehlídce vynálezů uděleno jmenovanému štítku za ochranu před negativními účinky elektromagnetického záření mobilních telefonů.

zlata_medaile_impex_2001

Účinky 3D energetického štítku

Energetický štítek pro mobilní telefon zajišťuje, že se voda v těle vrátí zpět do stavu, ve kterém se nacházela před destrukcí způsobenou zářením z mobilu. Tento produkt pomáhá vodě regenerovat rychleji a s menší námahou. 

Zvýšené biopole (aura) dokazuje, že 3D energetický štítek skutečně funguje. Cytogenetické Allium testy také prokázaly, že snižuje genotoxicitu vody.

Použití 3D energetického štítku

  • Štítek nalepte na zadní stranu mobilního telefonu.
  • Vybrané místo nejprve pečlivě vyčistěte přiloženým ubrouskem a nechte zcela uschnout.
  • Opatrně odlepte štítek, nejlépe pomocí pinzety.
  • Štítek nalepte na čistý a suchý povrch tak, aby kód XX-YY směřoval dolů.
  • Čistěte pouze vodou.

 

Energetický štítek mobilního telefonu nepodléhá opotřebení. Blízkost televizního přijímače nebo počítače neovlivňuje jeho ochranné účinky. Totéž platí i pro záření ze skenerů a rentgenových  systémů. Jeho kódy však mohou být narušeny silným elektromagnetickým zářením nebo bleskem.

3D štítek neovlivňuje technické funkce mobilního telefonu. Jeho příznivé působení se odehrává v lidském těle a jeho elektromagnetickém a informačním poli.

 

Doplňkové parametry

Kategorie: Poznik - energetické harmonizátory
Průměr: 16 mm

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Poznik d.o.o.

Společnost Poznik d.o.o. nese jméno slovinského vynálezce Viliho Poznika a její náplní je výroba produktů určených pro zvýšení kvality a zdraví lidského života. Nosným sortimentem jsou energetické informační štítky. Firma sídlí na adrese Poznik d.o.o., Celovška ulica 10, 3000 Celje, Slovenija.

Více informací si můžete přečíst zde: i9 d.o.o. nebo přímo u konkrétních produktů zde na eshopu.